Klubinės varžybos 2015

Klubinės varžybos 2015

Standartinė montynis » 13 Vas 2015, 00:20

Sveiki, kolegos aviamodeliuotojai,

Sveikinu visus su prasidėjusiu 2015 sezonu! Nors dar varžybomis gal ir nekvepia, bet manau pasiruošimai ir planai jau visų mūsų mintyse.

Norėjau iškelti klausimą dėl Klubinių varžybų, kurias prieš penketą metų suorganizavome, ir kaip gerą nostalgija turbūt pamena daugelis modelistų. Aišku pirmasis klausimas ar mes surasime jėgų ir ryžto jas surengti šiemet, kai minimas Aviamodeliavimo 80-metis, ir ar bus iniciatorių kurie jas apsiims suorganizuoti ir pravesti. Aš savo ruožtu bandyčiau maksimaliai prisidėti organizaciniais klausimais kas apima darbą kompiuteriu (pakvietimų maketavimas panaudojant praeitų varžybų dokumentus, diplomai ir pan.), koordinavimas, deja dėl savo darbo ir dislokacijos neturėsiu galimybės pravesti pačio renginio todėl drąsiai teigti - darom! - negaliu.

Taigi pagrindiniai klausimai pagal eiliškumą:

1. Ar darome šią šventę?

2. Žmonės norintys prisidėti prie organizavimo ir svarbiausia prie renginio pravedimo?

3. Renginio data ir vieta?

4. Renginio finansavimas?

Mano trumpos mintys į šiuos klausimus:

1. Taip, manau, kad ją daryti privalu, nes ji palaiko aviamodeliuotojų vieningumą ir dvasią, be to 80 metų tikrai įpareigoja!

2. Jei naudoti praeitų klubinių varžybų modelį, kai kiekviena federacija pravedė savo varžybas, o aš su kolegomis biržiečiais paruošėm Biržų aeroklubą bei šventės atidarymą, koordinavimą ir uždarymą, tokiu atveju reikėtų vieno rimto koordinatoriaus kuris galėtų pravesti renginuką. Kolegos kurie manau galėtų ir svarbiausia sugebėtų prisidėti prie renginuko organizavimo federacijų vadovai ir kiti aktyvūs modelistai. Manau dar tikrai atsirastų savanorių ir jei visi apsiimtume po mažą dalį organizacinės veiklos tai turėtume tikrai puikų renginį ir linksmą savaitgalį sau ir net savo artimiesiems.

3. Vieta: na man labiausia imponuoja Biržai dėl aeroklubo infrastruktūros: nors ir ne aukščiausios kokybės pastatai tačiau viskas yra ir net esant lietui būtų kur visiems draugiškai pasislėpti. Be to šalia ir miestas kur galima ir paturistauti ir apsipirkti, ir rasti nakvynę.
Data: Siūlau liepos 4-6, pirmiausia dėl to, kad didingesnės progos kaip Mindaugo karūnavimas ir nerastume,  bei dėl nedarbo dienos turėsime ilgąjį savaitgalį, kaip tik papildomas pirmadienis padėtų visiems atsigauti po šventės. Be to pastebėta, kad tomis dienomis jau nusistovi vasariški orai ir turime gan geras sąlygas  varžyboms (laisviakai rengia šiomis datomis lietuvos čempionatus ir oru nesiskundžia jau keletą metų).
Aišku reikia peržiūrėti ar nesikerta data su tarptautiniais čempionatais.

4. Finansavimas: Na jei tik norėsim tai suorganizuosime ir dykai :) Didžiąją reikalingiausios sąmatos dalį sudaro visgi apdovanojimai ir išlaidos teisėjavimui. Jei būtų papildomų pinigėlių būtų galima suorganizuoti dalyvių maitinimą, surengti vakaronę/banketą, nugalėtojų paskraidinimą lėktuvu ir pan. Akys kryps ir rankos tiesis į LASF ir Aeroklubą LAK, tačiau po tokio parodyto LAK dosnumo skirstant lėšas 2015 sezonui didelės paramos nereikėtų tikėtis. Tokiam renginiui kaip LASF 80! manau rastume ir daugiau rėmėjų iš šalies, juk mes turim ką parodyti visuomenei ir tikrai esam jiems įdomesni nei patys kartais pagalvojam.

Renginio formatas: Šis renginukas turi jau nusistovėjusias gaires: visos aviamodelių klasės (išskyrus kambarinius deja :( ) susirenka vienoje pievoje ir varžosi savo klasėse, o esant laisvai minutei aplanko ir kitas klases, pasidomauja kaip joms sekasi.  Ir viską sugebėdavome atlikti per vieną dieną. Šiems metams pasiūlyčiau naujovę: pavyzdžiui šeštadienį surengti moksleivių Lietuvos čempionatus (laisviakų, raketų radijo valdomų ir gal net kordinių), o sekmadienį jau varžytūsi visos suaugusiųjų klasės, tuo tarpu jaunimas ir padėti, ir pateisėjauti, ir pasidomėti kitomis klasėmis galėtų, beje neatmetu galimybės , kad daugelis ir antrą dieną kartu su suaugusiais padalyvauti susiruoš. Tokiu būdu renginys įgaus didesnį mąstą ir svarbiausia dar labiau užves jaunimą. Na o pirmadienis (liepos 6 d. - nedarbo) liktų ramiam išsiskirstymui, norintys galėtų aplankyti garsiąsias Biržų vietas (pilys, rūmai, bažnyčios), pailsėti papludimyje, aplankyti muziejus ar alaus daryklas, praeiti garsiuoju alaus keliu.

Komentarais ir mintimis prašau pasidalinti šiame forume.
montynis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 14 Sau 2013, 08:24

Re: Klubinės varžybos 2015

Standartinė virgis » 13 Vas 2015, 10:40

As asmeniskai del sitos datos pritarciau, nes gaunasi ilgasis savaitgalis, kuris puikiai tiktu tokiam renginiui.
Laisviakai galetu tuo metu organizuoti Birzu taure. Klausimas tik ar Birzai tuo metu nebus uzimti?
Mantinio mintis ir planas man asmeniskai patinka ir priimtinas. Kaip kiti?
Virgis
virgis
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 13 Sau 2013, 22:00

Re: Klubinės varžybos 2015

Standartinė kembrikas » 13 Vas 2015, 14:24

Laba,
Aš Virgiui parašiau mejlą šiuom klausimu. Galiu ir forume pakomentuoti kordinių nuomonę.
Tokios varžybos be abejo yra labai reikalingos, kad vienytų visus aviamodeliuotojus. Mes UŽ jų pravedimą.
Bet kordiniams nėra ką veikti ten, nes be keletos "mušeikų", nu gal dar poros "pilotažninkų" (kurie gali skraidyti nuo žolės) daugiau nieko nebus. Deja realybė tokia. Aišku alaus i Biržus atvažiuos gal keli žmogeliukai išgerti, bet tai būtų labiau treniruotė nei varžybos.
Mušeikos dalyvaus net dvejuose iš eilės PT etapuose Latvijoje Liepos 8-12 dienomis, tad visos jų mintys bus ten, o ne Biržuose.
Vėl gi - jeigu jums yra galimybė (radistams/laisviakams/kosminiams) padaryti klubines, tai PIRMYNĄ Nekreipkite i mus dėmesio. Gal bus keletas mūsiškių ir kokią tai parodomąją dvikovą padarys.
Idėja bet kuriuo atveju sveikintina. Galima kaip vieną iš klausimų apsvarstyti per LASF posėdį.
Nerka
kembrikas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 10 Lie 2014, 12:48

Re: Klubinės varžybos 2015

Standartinė Vitalka » 22 Bir 2015, 11:21

Sveiki, gal yra koks preliminarus Biržų varžybų tvarkaraštis? Kokia klasė, kurią dieną, kurią val ir pan?
Vitalka
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 09 Vas 2015, 23:51
Miestas: Vilnius

Re: Klubinės varžybos 2015

Standartinė virgis » 25 Bir 2015, 12:01

Bendrus nuostatus, laisvo skridimo aviamodeliu, radio valdomu modeliu startus ir kvietimus prikabinau.
Nerijus zadejo siandien antroj dienos pusej patalpinti kordiniu modeliu startu info.
Kosminiu modeliu info neturiu
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Virgis
virgis
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 13 Sau 2013, 22:00

Re: Klubinės varžybos 2015

Standartinė virgis » 29 Bir 2015, 11:13

klubinių varžybų rezultatai
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Virgis
virgis
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 13 Sau 2013, 22:00


Grįžti į Varžybos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias