"Aviacijos pasaulis" švenčia jau 11-ąjį gimtadienį

Čia galite kurti apklausas, dalyvauti sukurtose apklausose

"Aviacijos pasaulis" švenčia jau 11-ąjį gimtadienį

Standartinė Ieva AP » 11 Bal 2013, 18:42

Sveiki,

jau rytoj "Aviacijos pasaulis" švenčia savo 11-ąjį gimtadienį! :P :Yahoo!: Norim padėkoti visiems savo nuolatiniams skaitytojams ir labai laukiame naujų. Siekiame būti įdomūs visiems, būti arčiau kiekvieno. Todėl pasiūlyk temą ir jau kitą mėnesį skaityk tai, kas įdomu Tau :idea: :idea: Nekantriai laukiame Jūsų pasiūlymų čia arba rašykite: justina@aviacijospasaulis.lt

Ačiū, kad esate su mumis :)
Ieva AP
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 11 Bal 2013, 18:40

Re: "Aviacijos pasaulis" švenčia jau 11-ąjį gimtadienį

Standartinė raimondas » 12 Bal 2013, 20:23

Sveikinu žurnalo "Aviacijos pasaulis" komandą gimtadienio proga ir ačiū Justinai, kad apie mus, aviamodeliuotojus, čia kartais parašo. Ne paslaptis, kad šio puslapio lankytojams aviamodeliavimo temos šiame žurnale aktualiausios. Manau, kad jame galėtų būti daugiau informacijos apie mūsų sporto varžybas, kurios vyksta bent mūsų šalies padangėje. Na jei dar atsirastų kokia žinutė apie pasiekimus tarptautinėse varžybose, tai tikrai šio žurnalo skaitytojų gretos nesumažėtų. :)
raimondas
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 15 Sau 2013, 12:09

Re: "Aviacijos pasaulis" švenčia jau 11-ąjį gimtadienį

Standartinė Ieva AP » 15 Bal 2013, 10:59

AP komanda širdingai dėkoja už sveikinimus! ;) Stengiamės, kiek įmano sekti įvykius, tačiau tarp tiek daug informacijos galime kažką ir praleisti, todėl Justina būtų labai dėkinga jei savo pasiekimais pasidalintumėte su ja, kad nė vienas neliktumėte nepastebėtas :) Bei kvieciame aktyviau pristatyti savo modelius, žurnalo skyreliui "Mano orlaivis". Visos informacijos laukia Justina el. paštu justina@aviacijospasaulis.lt. :)
Ieva AP
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 11 Bal 2013, 18:40


Grįžti į Apklausos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias