Kambarinių aviamodelių F1R varžybos

2013 metų balandžio 13 dieną Anykščių Antano Baranausko vidurinės mokyklos sporto salėje (S. Nėries g. 5, LT-29145 Anykščiai) vyko XXVII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados kambarinių aviamodelių F1R finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo virš 15 moksleivių iš įvairių Lietuvos Respublikos mokymo įstaigų. Malonu paminėti, kad šiais metais varžybose dalyvavusių sportininkų gretas papildė nauja modeliuotojų komanda iš Kauno, kurios vadovas, aviamodelių sporte gerai žinomas žmogus, Rolandas Jasmontas. Per pusę metų Rolando paruošta komanda pademonstravo puikius kaip debiutantų sugebėjimus ir užėmė trečiają vietą. Pirmą vieta užėmė Panevėžio rajono komanda, antrą vietą užėmė  Anykščių komanda. Nugalėtoju asmeninėj įskaitoj tapo Rimo Steponėno auklėtinis Jonas Deveikis iš Anykščių, . Ilgiausiai skridusio modelio laikas virš 12 minučių.