Lietuviai - pasaulio čempionai !!!

LTFFTeam20191017

Šiandien naktį Lost Hills, Kalifornija, JAV skambėjo Lietuvos himnas ir plazdėjo Lietuvos trispalvė. Tą akimirką nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos dalyviai atidavė pagarbą Lietuvai ir jos atstovams. Kas visa tai sukūrė? Tai trys Lietuvos rinktinės sportininkai, padedami kitų šešių komandos narių ir bendro komandinio darbo dėka tapo spalio 17-22 dienomis Lost Hills vykusio pasaulio laisvo skridimo aviamodelių čempionato nugalėtojais taimerinių F1C aviamodelių klasėje. Šie keli sportininkai šio dar mažai žinomo sporto meistrai sugebėjo parodyti pasauliui, kad lietuviai šiandien geriausi pasaulyje. Tai istorinis momentas. Jų dėka ant pereinamosios nugalėtojų taurės pirmą kartą atsiras ir Lietuvos vardas. Nuoširdžiai sveikiname čempionus ir nekantriai laukiame sugrįžtant į Tėvynę.

IMG 9ff1b92cf3bc36d1ae1f9d91bbd13b4a V

Pasaulio laisvo skridimo aviamodelių čempionate F1C modelių klasėje dalyvavo 23 šalių sportininkai. Trečią vietą užėmė Amerikos rinktinė, antri liko mūsų kaimynai lenkai, na ir čempionais tapom mes - lietuviai.

F1A modelių klasėje pritrūko sėkmės ir Lietuva tepelnė tik 25 vietą iš dalyvavusių 38 šalių komandų.

F1B modelių klasėje iki prizininkų pakylos trūko labai nedaug - iškovota 5 vieta iš 34.

F1C apdovanojimai rinktine 2019

Lietuvą F1C modelių klasėje atstovavo:

1. Danas Babenskas

2. Virginijus Furmaniukas

3. Pijus Furmaniukas

Komandos vadovas Rolandas Mackus

Rinktinės nariai, startavę kitose klasėse ir padėję iškovoti pergalę F1C modelių klasėje: