Varžybų sezonas prasideda

Sveiki, mieli aviamodeliuotojai,

LASF info paveiksliukas

Naują sezoną pradėjome su nežinomybe dėl sezono finansavimo, didžiausi klaustukai dėl Pasaulinio bei Europos čempionatų, bei varžybų Lietuvoje pravedimo galimybės. 

Jau turime patvirtinimus dėl daugumos tarptautinių FAI renginių – atšaukti visi Pasaulio taurės etapai turėję vykti iki liepos 1 d., dėl tolimesnių renginių bus patikslinta vėliau. 2021 metų Pasaulio ir Europos čempionatai taip pat atšaukti (dar sprendžiama dėl kambarinių ir RC uždarų patalpų aviamodelių čempionatų).

Visgi didieji klausimai išspręsti: aviamodelių sportui 2021 m. finansavimas jau patvirtintas, ribojimai sporto renginiams Lietuvoje praktiškai jau netaikomi, tad antrus metus iš eilės varžysimės tarpusavyje ir tikimės intensyvaus ir įdomaus sezono.

Su aviamodeliavimo viceprezidentais skubėsime atnaujinti 2021 m. varžybų kalendorių ir lauksime Jūsų atvykstant! Varžybų datas ir galimus pakeitimus visada surasite www.aeromodelling.lt .

LASF sezoną pirmosiomis varžybomis atidaro laisvo skridimo aviamodelių atstovai jau gegužės 15 d. (šeštadienį) 9:00 val. startuojantys įprastoje „laisviakų“ varžybų pievoje šalia Madžiūnų (Trakų raj.), tad kviečiame visus atvykti pabendrauti ir pasigrožėti aviamodelių startais! 

 

LASF Prezidentas,

Mantvydas Latvėnas

 
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas