RADIJO VALDOMŲ VARŽYBŲ ARCHYVAS

2006 metai

2006 10 01

Rugsėjo 23-24 dienomis Lenkijoje, Radomo mieste, vyko atviros Lenkijos akrobatinių modelių (F3A) čempionato varžybos. Pirmą kartą į jas nuvyko ir Lietuvos komanda, kurią sudarė Donatas Paužuolis ir Vitalijus Pilkionis. Varžybos nustebino puikia organizacija bei miesto valdžios atstovų dėmesiu šiam renginiui. Skraidymo salygos buvo labai geros. Dalyviai varžėsi dvejose grupėse - F3A ir F3A Klub (supaprastinta skrydžio programa). Abu sportininkai iš Lietuvos startavo F3A grupėje, kurioje iš viso rungėsi 13 dalyvių. Galutinėje įskaitoje D.Paužuolis užėmė 8, o V.Pilkionis 10 vietą.

Varžybų suvestinė ir fotoalbumas.
Varžybų fotoalbumas.

2006 09 27

Rugsėjo 16-17 dienomis vyko “Vilniaus taurės” varžybos radijo bangomis valdomais aviamodeliais F3A, F3J, F3K klasėse. Sutarus dalyviams, varžybos vyko Alytaus mieste. Tai buvo paskutinės oficialios šio sezono varžybos. Varžybų rezultatai:

3. Juozas Svirušis 6228 tšk.
4. Mindaugas Šiumbrys 5529 tšk.
5. Algimantas Vasiliauskas 5440 tšk.
6. Donatas Pampikas 2389 tšk.

2006 09 12

Rugsėjo 9-10 dienomis Alytuje vyko “Alytaus taurės” varžybos radijo bangomis valdomais aviamodeliais F3A, F3J, F3K klasėse. Varžybų rezultatai:

2. Gintaras Kuckailis   1944 tšk.
3. Mindaugas Šiumbrys   1930 tšk.

Pilna F3J suvestinė (excel)

Dar vienas fotoalbumas.

2006 08 17

Rugpjūčio 12-13 dienomis Alytaus aerodrome vyko Lietuvos Respublikos čempionatas F3A aviamodelių klasėje. Pirmą vietą užėmė ir Respublikos čempionu tapo vilnietis Donatas Paužuolis.

2006 08 08

Sveikiname Lietuvos komandą F3J Pasaulio čempionate užėmusią 6 vietą. Asmeninėje įskaitoje Ričardas Šiumbrys užėmė 18 vietą, Gintaras Kuckailis - 21, Valdas Bražiūnas - 45.

Puikiai jaunių įskaitoje pasirodė mažeikietis Adomas Sutkus. Jis pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė 9 vietą.

Pasaulio čempionu tapo australas David Hobby. Pilną varžybų statistiką bei nuotraukas galite pamatyti oficialiame čempionato puslapyje: http://www.rcmklub.sk/wcf3j2006/

2006 07 26

Liepos 22 dieną Narvydiškių aerodrome vyko "Kernavės taurės" varžybos radijo bangomis valdomais F3A klasės modeliais. Varžybų metu buvo skraidomi "Sport" ir "P-07" kompleksai. Varžyboms teisėjavo R.Paužuolis.

2006 07 12

Liepos 8-9 dienomis Alytaus aerodrome vyko Lietuvos Respublikos čempionato varžybos radijo bangomis valdomais F3J ir F3K klasių modeliais. Respublikos čempionu F3J klasėje tapo R.Šiumbrys, o F3K klasėje - J.Svirušis.