Prisijungti

LASF nacionalinės rinktinės sudėtys

2019m. LASF nacionalinės rinktinės sudėtys ir jų sudarymo principai.

Dėmesio,- rinktinės sudėtys nėra galutinės. Galutiniai rinktinės sąrašai bus patvirtinti 2019 metų pradžioje vyksiančioje LASF kasmetinėje ataskaitinėje konferencijoje.

LAISVO SKRIDIMO AVIAMODELIAI

Laisvo skridimo aviamodelių nacionalinės rinktinės sudarymo principai:

Laisvo skridimo aviamodelių nacionalinė rinktinė sudaroma remiantis sportininkų reitingais. Sportiniai reitingai sudaromi, imant tų metų Lietuvos čempionato ir Lietuvoje vykdomų į Lirtuvos taurę įtrauktų varžybų, atmetus vieną blogiausią taurės etapo rezultatą, rezultatus, perskaičiuotus per 1000. Lietuvos čempionato rezultatai perskaičiuojami per 1200..

Rinktinę sudaro po tris F1A, F1B, F1C sportininkus, reitinguose užimančius aukščiausias vietas. Jei sportininkas, patenkantis į rinktinės sudėtį, negali joje dalyvauti dėl asmeninių priežaščių, jo vietą užima sekantis po jo reitinguose esantis sportininkas.

2018 metų laisvo skridimo aviamodelių reitingai: rezult lietuvos taure_reitingai 2018.pdf

Laisvo skridimo aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

F1A klasė:

  1. Paulius Budovas
  2. Vidas Dimavičius
  3. Justinas Bartkevičius

F1B klasė:

  1. Tomas Mackus
  2. Virginijus Ivančikas
  3. Rolandas Mackus

F1C klasė:

  1. Darijus Atkočiūnas
  2. Danas Babenskas
  3. Virginijus Furmaniukas

Jaunių laisvo skridimo aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

F1A klasė:

  1. Justinas Kaunietis
  2. Erikas Tarvydas
  3. Rokas Kazlauskas

F1B klasė:

  1. Modestas Jovaiša
  2. Skaidrius Zaranka
  3. Martynas Sirgėdas

F1C klasė:

  1. Pijus Furmaniukas

 

 KORDINIAI AVIAMODELIAI

Kordinių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudarymo principai:

Rinktinės kandidatų sąrašas yra formuojamas pagal 2018metų Pasaulio Taurės galutinės įskaitos pasiektus rezultatus F2C ir F2D klasėse.

2018_wcup_cumulative_results_f2c_19-11-18_final.pdf

2018_wcup_cumulative_results_f2d_26-11-18_final_corrcted 11_26.pdf

 Kordinių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

F2D klasė

  1. Audrius Rastenis, Vilnius, treneris Rolandas Jasmontas (2 vieta galutinėje PT įskaitoje)
  2. Vytautas Rimša, Vilnius, treneris Gintaras Šablinskas (11 vieta galutinėje PT įskaitoje)
  3. Vaclovas Čyžas, Panevėžys, treneris Žuteks Velička (14 vieta galutinėje PT įskaitoje)
  4. Rimvydas Gėgžna, Panevėžys, treneris Vaclovas Čyžas (59 vieta galutinėje PT įskaitoje)
  5. Gintaras Kuckailis, Alytus, treneris Audrius Rastenis (114 vieta galutinėje PT įskaitoje)

F2C klasė

  1. Nerijus Žukauskas (pilotas), Kaunas, treneris Grigorijus Orlovas Gintaras Šablinskas (mechanikas), Vilnius, treneris Rimutis Paužuolis 5 vieta galutinėje PT įskaitoje
  2. Grigorijus Orlovas (pilotas), Kaunas Žilvinas Cibulskas (mechanikas), Vilnius, treneris Romas Bražėnas 15 vieta galutinėje PT įskaitoje
  3. Viktor Averin (pilotas), Raudonės mst., treneris Grigorijus Orlovas Algis Grygartas (mechanikas), Raudonės mst., treneris Grigorijus Orlovas 28 vieta galutinėje PT įskaitoje

RADIJO VALDOMI AVIAMODELIAI

Radijo valdomų aviamodelių nacionalinės rinktinės sudarymo principai:

F3J, F5J ir F3K klasių Lietuvos rinktinė formuojama pagal Lietuvoje vykusiose varžybose surinktų taškų sumą. Pirmi trys sportininkai pagal reitingų lentelę sudaro Lietuvos rinktinės komandą. Jei atsitinka taip, kad vienas iš lyderių atsisako dalyvavimo Lietuvos rinktinėje, į rinktinės sąrašą patenka sekančioje pozicijoje esantis sportininkas.

2018 metų F3J, F5J ir F3K reitingo lentelė: 2018 f3j f5j ir f3k reitingai.pdf

Radijo valdomų aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

F3K klasė

  1. Adas Šiumbrys, Alytus, treneris Ričardas Šiumbrys
  2. Ričardas Šiumbrys
  3. Victor Selyukov

F3J klasė

  1. Ričardas Šiumbrys
  2. Mindaugas Žemaitaitis
  3. Donatas Raišutis

F5J klasė

  1. Adomas Sutkus
  2. Donatas Pampikas
  3. Gintaras Firantas

F3P klasė

  1. Donatas Paužuolis
  2. Žilvinas Lapačinskas
  3. Paulius Raupys

 

KAMBARINIAI AVIAMODELIAI

Kambarinių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudarymo principai:

 F1D klasės Lietuvos rinktinė formuojama pagal Lietuvoje ir Pasaulyje vykusiose varžybose pasiektus rezultatus. Geriausi sportininkai pagal reitingų lenteles sudaro Lietuvos rinktinės komandą. Jei atsitinka taip, kad vienas iš lyderių atsisako dalyvavimo Lietuvos rinktinėje, į rinktinės sąrašą patenka sekančioje pozicijoje esantis sportininkas.

Kambarinių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

F1D klasė

  1. Henrikas Aukštaitis - Mažeikiai, treneris Rimas Steponėnas
  2. Rimas Steponėnas - Anykščiai, treneris
  3. Ernestas Dambrauskas - Panevežio raj., treneris Rimas Steponėnas

 

KOSMINIAI AVIAMODELIAI

Kosminių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudarymo principai:

Kosminių modelių rinktinė, sudaroma pagal praeitų metų Pasaulio čempionato ir pasaulio taurės varžybų suvestinę lentelę

Kosminių modelių 2018m. reitingai: reitingo lentel.pdf  smir-20181.xlsx

Kosminių aviamodelių nacionalinės rinktinės sudėtis:

S klasė

  1. Jurgis Strazdas
  2. Povilas Karalkevičius
  3. Maksim Timofejev
  4. Vladislav Plechanov

 

 2015 FAI F3P Pasaulio čempionatas, Lenkija, 2015.03.14-21.
1. Donatas Paužuolis, Vilnius.
2. Ignas Matuliavičius, Marijampolė.
3. Žilvinas Lapacinskas, Kaunas.
2015 FAI F1D Europos čempionatas, Rumunija, 2015.03.28-04.02.
1. Rimas Steponėnas, Anykščiai. ( s ).
2. Tomas Mažvila, Anykščiai. ( j ).
3. Algirdas Kalinovas, Anykščiai ( j ).
4. Mindaugas Stankevičius, Anykščiai ( j ).
2015 FAI F1 Pasaulio čempionatas, Mongolija, 2015.07.27-08.03.
1. Rolandas Mackus, Utena.
2. Tomas Mackus, Utena.
2015 FAI Europos kosminių modelių čempionatas, Ukraina, 2015.08.21-28
1. Jurgis Strazdas, Vilnius.
2. Maksim Timofejev, Vilnius.
3. Vladislav Plechanov, Vilnius.
4. Povilas Karalkevičuis, Vilnius. ( j ).
2015 FAI Europos čempionatas, Bulgarija, 2015.08 .22-29.
1. Audrius Rastinis, Vilnius.
2. Vytautas Rimša, Vilnius.
3. Vaclovas Čyžas, Panevėžys.
4. Nerijus Žukauskas, Kaunas.
5. Gintaras Šablinskas, Vilnius.
6. Grigorijus Orlovas, Kaunas.
7. Žilvinas Cibulskas, Vilnius.
8. Algis Grigartas, Jurbarko raj.
9. Evgeni Vershadenko, Jurbarko raj.
2016 FAI F1D Pasaulio čempionatas, Rumunija 2016.04 11-16.
1. Ernestas Dambrauskas, Panevėžio raj.
2. Simas Laurikėnas, Anykščiai.
3. Rimas Steponėnas, Anykščiai.
2016 FAI F2 Pasaulio čempionatas, Australija, 2016.07-13.
1.Nerijus Žukauskas, Kaunas.
2. Gintaras Šablinskas, Vilnius.
3. Grigorijus Orlovas, Kaunas.
4.Algis Grigartas, Jurbarko raj.
5.Audrius Rastinis, Vilnius.
6. Rimvydas Gegžda, Panevėžys.
7.Vaclovas Čyžas, Panevėžys
2016. FAI F3J Pasaulio čempionatas, Slovėnija, 2016.08.01-04.
1. Ričardas Šiumbrys, Alytus.
2. Mindaugas Žemaitaitis, Vilnius.
3. Augis Bražiūnas, Utena.
2016. FAI F1 Europos čempionatas, Serbija, 2016.08.12-20.
1. Paulius Bulovas, Šiauliai.
2. Modestas Snukiškis, Utena.
3. Justinas Bartkevičius, Utena.
4. Rolandas Mackus, Utena.
5. Virginijus Ivančikas, Varėna.
6. Eligijus Bartkus, Utena.
7. Darius Atkočiūnas, Biržai.
8. Virginijus Formaniukas, Varėna.
9. Danas Babenskas, Vilnius.
2016. FAI Pasaulio kosminių modelių čempionatas, Ukraina, 2016.08.22-30.
1. Jurgis Strazdas, Vilnius.
2. Maksim Timofejev, Vilnius.
3.Vladislav Plechanov, Vilnius.
4. Povilas Karalevičius
2017. FAI F3P Pasaulio čempionatas, Prancūzija, 2017.02 19-25.
1.Donatas Paužuolis, Vilnius.
2. Žilvinas Lapacinskas, Kaunas.
2017. FAI F1D Europos čempionatas, Rumunija, 2017.03 14-17.
1. Ernestas Dambrauskas, Panevėžio raj.
2. Henrikas Aukštakis, Mažeikiai.
3. Rimas Steponėnas, Anykščiai.
4.Gedas Steišiūnas ( j ), Anykščiai.
5. Aivaras Bučinskas ( j ), Anykščiai.
6. Jonas Pipiras ( j ), Anykščiai.
2017. FAI F3J Europos čempionatas, Slovakija, 2017.07.16-21.
1. Ričardas Šiumbrys, Alytus,
2. Mindaugas Žemaitaitis, Vilnius.
3.Augis Bražūnas, Utena.
2017. FAI F3K Pasaulio čempionatas, Ukraina, 2017.07.23-29.
1. Ričardas Šiumbryi, Alytus.
2. Adas Šiumbrys, Alytus.
3. Victor Selyukov, Alytus.
4. Augis Bražiūnas, Utena.
2017. FAI F2 Europos čempionatas, Vengrija, 2017.08.05-12.
1.Algimantas Vasiliauskas, Kaunas.
2,Vitalis Pilkionis, Alytus.
3.Vidmantas Vaškis, Vilnius.
4. Nerijus Žukauskas, Kaunas.
5.Gintaras Šablinskas, Vilnius.
6.Averin Grigorij, Jurbarko raj.
7. Algis Grigartas, Jurbarko raj,
8. Grigorijus Orlovas, Kaunas.
9.Žilvinas Cibulskas, Vilnius.
10. Audrius Rastinis, Vilnius.
11.Vaclavas Čyžas, Panevėžys.
12.Vytautas Rimša, Vilnius
2017. FAI F1 Pasaulio čempionatas, Vengrija, 2017.08.06-12.
1. Paulius Bulovas, Šiauliai.
2. Modestas Snukiškis, Utena.
3.Sigitas Jakutis, Utena.
4. Rolandas Mackus, Utena.
5. Renaldas Šeinauskas, Utena.
6. Virginijus Ivančikas, Varėna.
7. Virginijus Furmaniukas, Varėna.
8. Arūnas Grašys, Utena.
9. Darius Atkočiūnas, Biržai.
2017 FAI Europos kosminių modelių čempionatas, Lenkija, 2017.08.20-25.
1. Jurgis Strazdas, Vilnius.
2. Vladislav Plechanovas, Vilnius.
3. Maksim Timofejev, Vilnius.
4. Povilas Karalevičius, Vilnius
2018 FAI F3K Europos čempionatas, Slovakija, 2018.07.08-14.
1. Ričardas Šiumbrys, Alytus.
2. Adas Šiumbrys, Alytus.
3. Augis Bražiūnas, Utena.
2018 FAI F2 Pasaulio Čempionatas, Prancūzija, 2018.07.14-19.
1.Algis Grigartas, Jurbarko raj.
2. Grigorijus Orlovas, Kaunas.
3. Žilvinas Cibulskas, Vilnius.
4. Nerijus Žukauskas, Kaunas.
5. Gintaras Šablinskas, Vilnius.
6. Audrius Rastinis, Vilnius.
7.Vytautas Rimša, Vilnius.
8.Vaclavas Čyžas, Panevėžys.
2018 FAI F1 Europos čempionatas, Vengrija, 2018.07.23-28.
1. Paulius Bulovas, Šiauliai.
2. Justinas Bartkevičius, Utena.
3. Saulius Kaunietis, Panevėžys.
4. Rolandas Mackus, Utena.
5. Vytautas Kaunietis, Panežys.
6. Virginijus Ivančikas, Varėna.
7. Arūnas Grašys, Utena.
8. Virginijus Furmaniukas, Varėna.
9. Danas Babenskas, Vilnius.
2018 FAI F5J Europos čempionatas, Bulgarija, 2018.08.19-25.
1. Donatas Pampikas, Vilnius.
2. Mindaugas Žemaitaitis, Vilnius.
3. Ričardas Šiumbrys, Alytus.
2018 FAI Pasaulio kosminių modelių čempionatas, Lenkija, 2018.07.29-08.04.
1. Jurgis Strazdas, Vilnius.
2. Maksim Timofejev, Vilnius.
3. Povilas Karalevičius, Vilnius.
4. Vladislav Plechanov, Vilnius.

Parengė A. Bukauskas
LASF prezidentas.

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas